Hizmetler

Feng Shui

Yaşadığınız Mekanlar

HOME FSDoğada var olan enerji, hayatın her alanında olduğu gibi yaşadığımız mekanlarda da bizi etkilemeye devam eder. Bu nedenle, yaşadığımız yerler sadece uyuduğumuz, çalıştığımız, vakit geçirdiğimiz mekanlar olmaktan çıkar; sağlığımızı, huzurumuzu, mutluluğumuzu, bereketimizi, kısacası tüm istek ve niyetlerimizi etkileyen yaşam alanları haline gelir. Klasik Feng Shui, mekanlarda var olan enerjiden en iyi şekilde faydalanmak amacıyla,  binlerce yıllık gözleme ve deneyime dayanan, çeşitli hesaplamalar ve formüller kullanarak, yaşadığımız mekanları farklı bir bakış açısıyla değerlendiren bir metafizik bilimidir.

Bir mekanın Feng Shui analizi, önce dış çevreden başlar. Daha sonra Luo Pan adı verilen Feng shui pusulası ile evin yönleri tespit edilir. Binanın yapıldığı tarih analizin temelidir. Bu bilginin doğru temin edilmesi gerekir. Son olarak mekanda yaşayanların doğum tarihleri alınır. Tüm bilgiler, hesaplamalar yapıldıktan sonra kat planı üzerinde detaylandırılır. Analiz sonuçları ve öneriler en fazla 1 hafta içinde tarafınıza sunulur.

Yaşadığınız mekanları tanıyıp, küçük düzenlemeler yapmak arzu ettiğiniz değişimi  yaratabilir. Tüm sorularınız için arayın, görüşelim.

 

 

Ofisler/İşyerleri

Ofis FSYaşadığımız yerler için yapılan Feng shui analizi, çalışma alanları için de aynı temele dayanarak yapılmaktadır. Ancak işyerlerinde öncelikler evlere göre biraz daha farklılık gösterir. Günümüzde pek çok işletme ve kurumsal firma Feng Shui’den faydalanmaktadır. Çalışanların uyumu ve verimliliği, işyerinin bereketi ve müşterilerin memnuniyeti, mekandaki enerjilerle ilgilidir. Ofisleriniz için yaptıracağınız feng shui analizi, işinize yapacağınız en önemli ve etkili yatırımlardan biri olacaktır.

 

 

 

 

 


Ev ve Ofis ArarkenEV ARAMA-FS

Ev veya işyeri, kiralık veya satılık olsun, sizin için en uygun yeri , yatırım yapmadan önce seçebilirsiniz. Mekanın sahip olduğu özellikleri baştan bilerek kendiniz için en doğru olana karar verme şansına sahipsiniz.Böylece yeni ve pozitif bir başlangıcın yanısıra kazançlı bir yatırım da yapmış olursunuz. Karar aşamasında, belirlediğiniz seçenekler arasından sizin için en uygun olanı seçmenize destek olalım. Detaylar için arayın, görüşelim.

 

 

 

Yeni Proje/İnşaat

Yeni projeDoğaya bıraktığımız her iz aslında hepimizi etkiliyor. Günümüzde, doğayla uyumlu binalar yaratmak her zamankinden daha büyük bir ihtiyaç ve sorumluluk. Her türlü detaya dikkat ederek hazırladığınız projelerinizde, çevredeki enerjileri gözardı etmeyin. Çünkü projenizde fark yaratacak değişken bu enerjiler.Yarattığınız mekanlarda yaşayacak ya da çalışacak insanlara, yatırımcınıza ve en önemlisi doğaya verdiğiniz değeri göstermenin bir yolu var. Feng Shui ile doğanın etkilerini ve varolan enerjiyi en iyi şekilde değerlendirmek ve fayda sağlamak mümkün. Proje aşamasında size destek olalım. Fark yaratmak için arayın, beraber çalışalım.

 

 

 

Sunum

Life-sunum
Şirket toplantılarında, çalışanlarına, müşterilerine farklı bir deneyim sunmak isteyenler için bir önerimiz var. Mekanların, olayların ve insanların hikayelerini bambaşka bir açıdan gösteren ve çarpıcı/güncel örneklerle şaşırtan, herkese hitap eden, keyifli ve farklı bir sunum izlemek için arayın. Hayata yeni ve farklı bir pencere açın…

 

 

4 Sütun (4 Pillars) Analizi

4Sütun-Bazi

Füturist Ufuk Tarhan “Bugünü oluşturan gelecektir” demiş bir konuşmasında. Ünlü biliminsanı Alan Kay ise ”Geleceği öngörmenin en emin yolu, onu inşa etmektir” diyor.
“4 Sütun Analizi” geleceğimizi bugünden bilinçli olarak inşa edebilmemiz için bize bir yol haritası sunan eşsiz bir sistemdir.

Doğum tarihimiz kişisel veri bankamızdır. Dolayisiyla, doğum anımızdaki mevcut elementleri ve bunların birbiriyle olan ilişkilerini inceleyen “4 Sütun Analizi” bize, kendimizle ilgili derin ve benzersiz bilgiler sunar.

Karakterimizi, potansiyelimizi, güçlü ve zayıf yönlerimizi, insanlarla olan ilişkilerimizi bambaşka bir açıdan görmemizi saglar. Para, iş ve evlilik konularındaki şansımızı, sağlığımızla ilgili hassas noktaları tespit eder ve yaşadıklarımızı anlamamıza yardımcı olur. En önemlisi hayattaki iniş-çıkış dönemlerimizi ve bu dönemlerin hangi konuları gündemimize getireceğini söyler bize. Sahip olduğumuz bu bilgiler, kendimizi daha iyi tanımamıza, hayatımızı etkileyen önemli olaylar karşısında, daha doğru ve bilgiye dayanan kararlar vermemize yardımcı olur. Hayatta risk alabileceğimiz ya da daha temkinli davranmamız gereken dönemleri bilerek, şansımızı en iyi şekilde kullanmamız için bize fırsat verir.

Feng Shui analizinde olduğu gibi “4 Sütun Analizi” de spiritüel bir konu ya da falcılık değildir. Çok uzun yıllara dayanan gözlem, bilgi ve birikimin bilimsel bir bakış açısıyla analiz edilmesidir.

4 Sütun analizi icin gereken tek bilgi doğum tarihiniz, doğum saatiniz ve dogum yerinizdir.
Bir de uygun bir gün için randevulaşmak…

(Not: Doğum saatinizi bilmiyorsanız yine de 4 Sütun analizi yapılabilir. Saat bilgisi, belli konularda daha fazla detay verebilmemize imkan tanıyor.)

 

 

‘Özel Gün’ Seçimi

Özel günEvlilik, açılış seramonisi, yeni bir eve taşınma gibi önemli olaylar için “en iyi günü” secmek eski bir Çin geleneğidir. Böylece o gün işlerin yolunda gideceğine ve iyi/uğurlu başlangıçlar yapacaklarına inanırlar.

Evlilik Tarihi, açılış organizasyonları, önemli toplantilar, vs…gibi önem verdiğiniz aktiviteler için arayın, iyi bir başlangıç için en uygun günü seçelim. Özel gününüz için herşeyi düsünürken iyi bir gün seçmeyi atlamayın.

 

 

 

Doğum Tarihi Seçimi

Sezeryan

Doğal doğum, doğanın kadına sunduğu müthiş bir deneyim. Tüm anne adaylarına normalin de ötesinde ‘doğal’ ve sağlıklı doğumlar dileriz.Ancak farklı durumlar sebebiyle sezeryan olacaksanız, bebeğiniz için en uygun tarihi ve saati seçebiliriz. Tabi bebekler her zaman bizim planlarımıza uymayabilir.Bu nedenle, bebeğinizin detaylı 4 Sütun analizini, doğumdan sonra sizinle paylaşıyoruz. Merak ettiklerinizi ve diğer detayları konuşmak için arayın, heyecanınızı sizinle paylaşalım.

 

 

 

Özel Bir Hediye

 

Sevdiklerinizi çok özel bir hediye ile mutlu etmek ve şaşırtmak isterseniz doğum tarihini bize iletmeniz yeterli!!! Doğum tarihine dayanan 4 Sütun Analizi ile sevdikleriniz kendi hikayesini bambaşka bir bakış açısıyla görme fırsatı yakalayacaktır. Doğumgünü, yılbaşı, evlilik yıldönümü gibi özel günlerde farklı ve anlamlı bir hediye vermek isterseniz, kişiye özel paketleme hizmetimizle, sevdiklerinize hoş bir süpriz yapmanıza destek olalım.

 

 

 

 

 

 

Yeni doğan bebekler için de doğum tarihi ve saati bildirerek benzer bir hediye hazırlatabilirsiniz. Bebekler için 4 Sütun Analizini, balonlu özel kutu ile hazırlamaktayız. Anne ve babalar için olduğu kadar, bebekler için de geleceğe dair çok anlamlı, değerli ve kalıcı bir hediye vermek isterseniz bizi aramanız yeterli.