Raffles Otel İstanbul’da 2016 Maymun Senesi Etkinliği

Home » Bir Doz Feng Shui » Raffles Otel İstanbul’da 2016 Maymun Senesi Etkinliği

maymun yılı2016 senesi yaklaşıyor! Yeni sene, yeni elementlerle yepyeni enerjileri ve etkileri de beraberinde getiriyor. Hem ülkemiz hem de dünya için zor bir seneyi geride bırakırken dilerim, herşeye rağmen 2015 yılına ait mutlu ve keyifli anlarınız daha fazladır.

Yeni sene için eminim yeni planlar, projeler, niyetler oluşturmaya başladınız! Son kararınızı vermeden önce sizi çok keyifli bir organizasyona davet etmek istiyorum. 19 Aralık Cumartesi günü, 14:00-17:00 saatleri arasında Raffles Otel İstanbul’un harika atmosferinde çok eğlenceli bir Feng Shui etkinliği gerçekleşecek.

Happy new year monkey2016 Maymun yılında bizleri nelerin beklediğini, şanslı alanları, uğurlu günleri ve yeni yıla girerken bilmeniz gerekenleri merak ediyor musunuz? Eğer önümüzdeki yıl için büyük planlarınız varsa, size rehberlik edecek harika bir etkinlik, sunumlar, çekilişler, hediyelikler ve daha bir çok sürpriz ile tam bir yeni yil festivali sizleri bekliyor olacak.

2016’da hangi sektörler yükselişte, hangi alanlarda dikkatli olmalıyız, hangi yönler şans getirecek, 2016 en çok kimleri etkileyecek… devamı 19 Aralık Cumartesi günü Raffles Otel İstanbul’da gerçekleşecek Esra Koyuncu ile 2016-Maymun Senesine Giriş etkinliğinde!

Benim de kısa ama ilginizi çekeceğine inandığım bir sunumla katkı sağlayacağım etkinlikle ilgili en önemli konuyu en sona bıraktım. Bu organizasyonun tüm bilet gelirleri Parıltı Derneğine bağışlanacak.

Parıltı Derneği, görme engeli olan ve az gören çocukları doğumlarından, eğitimleri tamamlanana kadar her alanda, yaşıtlarıyla aynı seviyeye getirmek amacıyla kurulmuş bir dernek. Dernek, çocukların kendine güvenen, kendileri ile barışık, çevreleriyle uyumlu, meslek sahibi ve mutlu bireyler olmaları için ilk şart olan eğitimlerine destek vermek amacıyla çalışıyor. Onları yaşıtları ile kaynaştıran ve akranları ile aynı ortamda eğitim almalarını sağlayan harika çalışmalarda bulunuyorlar.

http://www.parilti.org.tr/

Gelecek senenin öngörülerini dinlerken, görme engelli çocuklarımızın eğitimine bağışta bulunmak isteyen tüm Feng Shui severleri ya da merak edenleri bekliyoruz.

Biletler Biletix’te satışta!!! Bilet satın almak için http:

http://www.biletix.com/search/TURKIYE/tr#esra koyuncu ile maymun yılına giriş

Etkinliğimizi paylaşarak daha çok kişiye ulaşmamıza ve bu vesileyle Parıltı Derneği’ne katkıda bulunmamıza destek olursanız çok mutlu oluruz.

Raffles Otel’de görüşmek dileğiyle…